Ваш личный консультант (044) 351-25-25 (098) 160-01-00
Криобанк Deva Cryo - сбор и хранение пуповинной крови и плаценты в городе Киев, Украина

Кріобанк DEVA CRYOBANK

Банк пуповинної крові створений на базі медичного центру Deva Clinique і обладнаний найсучаснішим технологічним та лабораторним обладнанням.

Що таке стовбурові клітини?

Стовбурові клітини вважаються «основними клітинами» тіла. Ці недозрілі клітини мають чудову здатність перетворюватися у різні типи клітин, з яких складається наша кров, тканина, органи та імунна систему.

Стовбурові клітини також діють як внутрішня система відновлення, багаторазово ділячись та поповнюючи ряди інших клітин по мірі їх смерті або ушкодження.

Пуповинна кров багата на гематопоетичні клітини, які здатні перетворюватися в усі клітини крові і є основою для імунної системи організму.

Тканина пупкового канатика виступає унікальним джерелом стовбурових клітин, які сприяють не тільки утворенню тканин людини, а й мають широкий спектр застосування в трансплантаційній медицині.

Зберігання плаценти дозволяє використовувати біологічно активні речовини, що містяться в ній. Це унікальний подарунок від самої природи, оскільки переважна більшість цих речовин відтворюється в організмі жінки тільки в період вагітності. В медичному центрі Deva Clinique в Києві ми підготуємо екстракт плаценти для подальшого використання клієнтом особисто або членами його родини.

Стовбурові клітини можна виділити із організму у будь-який момент життя, але саме клітини пуповинної крові новонародженого, с високими біологічними якостями вважаються найбільш ефективними у питанні оздоровлення організму. Збережена пуповинна кров на 100% підходить малюку, і на 25% – його близьким родичам. При необхідності вона може бути застосована як для лікування дитини, так і для родиних трансплантацій, або в якості донорського матеріалу.

Переваги зберігання стовбурових клітин у кріобанку Deva Cryobank:

Кріобанк Deva Cryobank забезпечує надійне зберігання:

У лабораторії Deva Cryobank стовбурові клітини проходять:

Застосування стовбурових клітин в Deva Clinique:

Стовбурові клітини, які виділяються з пуповинної крові застосовуються для лікування понад 100 небезпечних для життя захворювань, серед яких:

Як працює банківська система пуповинної крові?

До інтернаціональної системи банків входять два типи організацій — урядові донорські банки і банки персоналізованого зберігання. Зразки, що зберігаються в банках першого типу, занесені в міжнародні реєстри і можуть бути використані після запиту пацієнта в тому випадку, якщо буде знайдена сумісна кров. Зразки у цих банках можуть передаватися в трансплантаційні центри в інші країни. Кров в банках персоналізованого зберігання не використовується до запиту матеріалу власниками. Саме до такого типу належить кріобанк DEVA CRYOBANK.

Вам перезвонить?  ×
  Подписаться

   * - обязательные поля

   ×
   Вам передзвонити?

   [cf7-form cf7key=»vam-perezvonit-ukr»]

   ×
   Підписаться

   [cf7-form cf7key=»pidpisatisya»]

   ×